Recepční v hotelu

Zaměstnavatel: OLYMPIA Hotel, s.r.o.
Ruská 88
Mariánské Lázně

Náplň práce:
- check-in a check-out hotelových hostů
- komunikace s hosty a péče o ně během pobytu
- související administrativní práce, přijímání hotovostních a bezhotovostních plateb, vystavení dokladů
- směnárenská činnost apod.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- aktivní znalost NJ,RJ, výhodou AJ
- příjemné vystupování, flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost
- smysl pro práci v týmu
- praxe min. 2 roky
- znalost Fidelia 8 výhodou

Nabízíme:
Hotelový benefitní program (strava zdarma, dotované ubytování, sportovní vyžití, příspěvek na dopravu)
Zázemí moderního a dobře fungujícího čtyřhvězdičkového hotelu
Možnost profesního růstu

Pracovní doba: krátký-dlouhý týden (7,00 - 19,00)hod., občas dle domluvy ranní – odpolední služby

Více informací na tel: 354 931 843 ( po - pá 8,00 - 15,00) nebo na emailu: a.kubanova@olympiahotel.eu
Volné místo recepční v hotelu pro lokalitu Mariánské Lázně.

Požadujeme
Němčina Aktivní - aktivní znalost NJ, Ruština Aktivní - aktivní znalost RJ

Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Kontaktní osoba: Aneta Kubanová
Telefon: +420 354 931 843
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: ÚSV
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj