Asistent/ka advokátní kanceláře

Zaměstnavatel: M.B.A. LEGAL advokátní kancelář s.r.o.
Masarykovo nám. 1346
Jeseník

AKTUALIZACE 1.2.2018!!
První kontakt písemný!!!
Pro spolupracující advokátní kancelář hledáme asistentku na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání
Dobrou znalost práce na PC - aplikace MS Office
Odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
Odpovědný a aktivní přístup k zadávaným úkolům
Schopnost samostatné i týmové práce
Ochotu učit se novým věcem
Komunikativní schopnosti

Náplň práce:
Písemná i elektronická komunikace se soudy, klienty a dalšími subjekty
Zpracování příchozí korespondence
Dodržování interních pravidel, lhůt a nastavení procesů
Zpracování statistik, přehledů a reportů
Administrativní podpora
Další úkony administrativního charakteru dle pokynů zaměstnavatele

Nabízíme:
Spolupráce v profesionálním kolektivu
Motivační finanční ohodnocení
Firemní jazykové vzdělávání
Příležitost k osobnímu růstu
Zajímavé zaměstnanecké benefity
Místo výkonu práce: Jeseník

Zaměstnanecké benefity (občerstvení na pracovišti zdarma, stravenky, výuka
anglického jazyka, poukazy na fitness a relaxaci, firemní akce)

V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení na danou pozici, nám zašlete motivační dopis s CV a tel. spojením na e-mail: veronika.adamkova@mbaf.cz

Poskytnutím osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.
Volné místo asistent/ka advokátn

Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Veronika Adámková
Telefon: +420 734 499 715
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: ÚSV
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj