ASISTENT SOUDCE

Zaměstnavatel: Okresní soud v Nymburce
Soudní 996
Nymburk

Předseda Okresního soudu v Nymburce vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa asistenta soudce - úsek občanskoprávní.

Předpoklady pro výkon funkce asistenta soudce: dosažení vysokoškolského vzdělání získaného řádným ukončením studia v magisterském studijním programu v oblasti práva (právnická fakulta) na vysoké škole v České republice, praktická znalost práce na PC.

K přihlášce k účasti na výběrovém řízení uchazeč/ka předloží: motivační dopis, strukturovaný životopis, ověřenou kopii dokladu o dosaženém vysokoškolském vzdělání získaném řádným ukončením studia v magisterském studijním programu v oblasti práva na vysoké škole v České republice, výpis z rejstříku trestů ne starší než dva měsíce

Termín pro podání přihlášky je stanoven do 19. ledna 2018 do 16:00 hodin.

V uvedené lhůtě je nutné doručit přihlášku se všemi požadovanými podklady k rukám předsedkyně Okresního soudu v Nymburce, Soudní 996, 288 62.
Výběrové řízení proběhne formou pohovoru před výběrovou komisí určenou předsedkyní okresního soudu. Předseda okresního soudu si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.O výsledku výběrového řízení bude uchazečům doručeno písemné vyrozumění. Nástup do pracovního poměru bude stanoven podle dohody s vybraným uchazečem. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Volné místo asistent soudce pro lokalitu Nymburk.

Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
ASISTENT SOUDCE
Kontaktní osoba: Dagmar Hemišová
Telefon: +420 325 519 319
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Středočeský kraj