Masér/ka

Zaměstnavatel: OLYMPIA Hotel, s.r.o.
Ruská 88
Mariánské Lázně

Náplň práce:
• Výkon masáží dle portfolia hotelu
• Dodržování dezinfekčního řádu
• Směny krátký – dlouhý týden ( 7,00 - 19,00) nebo 8 hod pracovní doba 5 dní v týdnu (1x 14 dní služba o víkendu)

Požadujeme:
• osvědčení maséři – zdravotničtí pracovníci (§ 37)
• základní znalost NJ ,(RJ,AJ výhodou )
• milé, klidné a korektní vystupování a kultivovaný projev
• komunikativnost
• ochota učit se novým věcem
• aktivní přístup k práci

Nabízíme:

• Možnost seberealizace a profesního růstu
• Vzdělávací kurzy
• Hotelový benefitní program (strava zdarma, dotované ubytování,sportovní vyžití-bazén, masáže)
• zázemí moderního a dobře fungujícího čtyřhvězdičkového hotelu
Volné místo masér/ka pro lokalitu Mariánské Lázně.

Požadujeme
Němčina Pasivní - základní znalost NJ

Nástup možný od: 15. 02. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Masér/ka
Kontaktní osoba: Aneta Kubanová
Telefon: +420 354 931 843
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj