Právník organizace

Zaměstnavatel: Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace
Koterovská 462
Plzeň

Náplň práce:
o vedení a evidence právních záležitostí
o zajištění podpory organizace v právní oblasti s důrazem na obchodní, občanské, správní a pracovní
právo
o zastupování organizace v soudních, správních, konkurzních a exekučních řízeních
o zajištění a poskytování právního poradenství pro potřeby ostatních útvarů organizace
o zpracování a připomínkování návrhů smluv
o vymáhání pohledávek za dlužníky organizace
o řešení náhrad škod uplatněných za organizací

Zaměstnanecké výhody: po zkušební době osobní příplatek, 5 týdnů dovolené, příspěvek
na penzijní připojištění, příspěvek na stravování
PP na dobu určitou 1 rok s výhledem na prodloužení na neurčitou.
Volné místo právník organizace pro lokalitu Plzeň.

Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba: Vladimíra Sádlová
Telefon: +420 377 172 212(6-14:30h)
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj