Asistent/ka soudce

Zaměstnavatel: Krajský soud v Ústí nad Labem
Národního odboje 1274
Ústí nad Labem

Místo výkonu práce: Národního odboje č.p. 1274/26, Střekov, Ústí nad Labem.
Požadujeme: dokončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oblasti práva získané v ČR, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, právní praxe vítána, avšak není podmínkou, zaučíme i absolventy, nástup dohodou.
Náplň práce: provádění úkonů souvisejících s rozhodovacími činnostmi při výkonu soudnictví v rozsahu vymezeném zákonem, pro přiděleného soudce výkon právních expertiz a dalších odborných právnických činností spojených s přípravou projednávání a rozhodování v konkrétních věcech a úkony svěřené jinak zvláštním zákonem vyššímu soudnímu úředníkovi.
Nabízíme dále mimo zaměstnaneckých výhod: plat v platovém stupni dle započitatelné praxe se zařazením do 12. platové třídy dle Katalogu prací a po zapracování možnost osobního příplatku, sebevzdělávání prostřednictvím Justiční akademie, práci v mladém kolektivu, vstřícný přístup a pomoc při zaučení, možnost jmenování soudcem po složení justiční zkoušky a dovršení věku 30 let,společné kulturní akce v rámci justice, PP na dobu určitou na půl roku a poté na neurčito,
pravidelné odměny, stravenky, indispoziční volno ve výši 5 dnů, příspěvek na dovolenou, kulturní a sportovní akce z FKSP, bezúročené půjčky.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo asistent/ka soudce pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

odpovědět
Asistent/ka soudce
Kontaktní osoba: Ing. Eva Poláková
Telefon: +420 477 047 257
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Ústecký kraj