PRÁVNÍK oddělení finance & banking, AK

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Pro prestižní ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ známou po celém světě hledáme vhodné kandidáty na nově uvolněnou pozici PRÁVNÍKA do oddělení FINANCE & BANKING.

Pokud již za sebou máte nejméně 2-3 roky práce jako advokátní KONCIPIENT nebo JSTE již ADVOKÁTEM a láká Vás MEZINÁRODNÍ prostředí, kde využijete Vaši perfektní znalost ANGLICKÉHO jazyka a dostanete adekvátní finanční ohodnocení, neváhejte reagovat na tento inzerát!

Pošlete prosím Vaše CV v českém a anglickém jazyce.

Nástup: dohodou
Lokalita: Praha 1

Benefity:
* 25 dní dovolené
* Stravenky
* Mobilní telefon
* Týmové akce
* Občerstvení na pracovišti
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.
Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Požadujeme
* 2-3 roky praxe jako advokátní koncipient
* Znalost anglického jazyka na profesionální úrovni
* Vysoké pracovní zapálení

odpovědět
PRÁVNÍK oddělení finance & banking, AK
Kontaktní osoba: Kasalová Veronika
Telefon: (+420) 242 456 400
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Praha