• Práce Justice
  • Operátor výroby Sedlčany – výplata týdně

Operátor výroby Sedlčany – výplata týdně

Zaměstnavatel: Česká práce s.r.o.
Bryksova 939/37
Praha

Obsazujeme pracovní pozice v Sedlčanech v potravinářském provozu – výroba sýrů.
Vzhledem k fyzické zátěži je tato pozice vhodná pouze pro muže.

Náplň práce:
- Práce v potravinářské výrobě
- Obsluha výrobní linky
- Dodržování stanovených postupů

Požadujeme
- Fyzická a manuální zdatnost
- Český jazyk slovem
- Praxe z potravinářských provozů výhodou
- Práce vhodná i pro absolventy

- Mzda 120 Kč čistého na hodinu + navíc příplatky za přesčas
- Příplatky za soboty, neděle, odpolední a noční směny
- Docházkový bonus
- Ubytování v místě pracoviště ZDARMA
- Dotovaná strava na pracovišti – oběd 28 Kč – závodní jídelna
- Směnný provoz – 8-mi hodinové směny, ranní a odpolední
- Střídání směn po týdnu
- Lékařská prohlídka ZDARMA
- Zaškolení a příprava na pracovišti zkušeným mentorem
- Dlouhodobá spolupráce
- Pravidelné směny – možnost přesčasů

Kontaktní osoba: Personální oddělení
Telefon: 725506537
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný úvazek
Pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadavky vzdělání: Základní vzdělání
Pozice určená pro region: Středočeský kraj