Právník

Zaměstnavatel: Fond dalšího vzdělávání
Na Maninách 876
Praha

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Na Maninách č.p. 876/7, Holešovice, 170 00 Praha 7
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na personalni@fdv.cz, kont osoba Bc. Andrea Fialová , personální odd., tel.: 770 118 078
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Požadujeme:
•VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo, ukončené státní zkouškou;
•dobrá znalost platného práva (orientace v právních předpisech upravujících problematiku veřejné správy, občanské a pracovní právo (zejména závazkové vztahy dle NOZ), znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek); zákon o majetku ČR, zákon o rozpočtových pravidlech
•uživatelská znalost práce s PC (MS Word, MS Excell, MS Outlook, CODEXIS);
•dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost právní argumentace, schopnost týmové práce, příjemné vystupování;
•smysl pro detail, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, kritické a logické myšlení, aktivní přístup k řešení problémů;
•předložit výpis z rejstříku trestů;
•praxe na obdobné pozici nutností
Náplň práce:
•řešení pracovně - právních vztahů;
•řešení soudních sporů;příprava a uzavírání smluv v rámci veřejných zakázek
Volné místo právník pro lokalitu Praha.

Požadujeme
Práce s PC - uživatelská znalost práce s PC (MS Word, MS Excell, MS Outlook, ASPI, CODEXIS, Jiné - viz upřesňující informace

Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Právník
Kontaktní osoba: , personální odd. Bc. Andrea Fialová
Telefon: +420 770 118 078
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Praha