Podnikový právník

Zaměstnavatel: VOP CZ, s.p.
Dukelská 102
Šenov u Nového Jičína

z: 09.05.2019 a: 22.5.2019 Osobný kontakt na adrese firmy: Dukelská 102, Šenov u Nového Jičína, personální oddělení, ve dnech PO - PÁ v době od 07:00 do 14:00 hodin.
POŽADAVKY: Vzdělání - VŠ, fakulta právní. Zkušenosti v právní oblasti: obchodní právo, pracovní právo. Zájem o právní oblasti: občanské právo, pracovní právo, veřejné zakázky, právo duševního vlastnictví, právo IT, mezinárodní právo obchodní. Znalost MS Office, znalost AJ (NJ výhodou). Analytické myšlení, smysl pro detail (pečlivost). Zodpovědnost, flexibilita, schopnost samostatně řešit problémy. Výborné formulační schopnosti jak v ústním tak písemném projevu.
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava a revize smluvní dokumentace. Konzultace a podpora útvarů a managementu podniku v právních záležitostech. Spolupráce při tvorbě podnikových norem a zajištění jejich souladu s legislativou. Právní podpora při řešení škodných událostí v podniku (vymáhání náhrad škod, účast ve škodní komisi). Zastupování podniku před soudy a správními orgány. Správa agendy podniku v souvislosti se zákonem o registru smluv - činnosti a povinnosti vyplývající ze zákona o registru smluv. Aktivní spolupráce v agendě související se správou podniku - aplikace zákona o státním podniku do právně - podnikové praxe, GDPR.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), příplatky na rámec ZP (např. profesní) - závodní preventivní péči, kafeterie program, volnočasové aktivity a další
Kontakt: Jana Venzarová, specialista odboru personalisti

Požadujeme
Práce s PC - základní dovednosti PC

Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

odpovědět
Podnikový právník
Kontaktní osoba: Venzarová Jana
Telefon: +420 556 783 605
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj