• P 
  • P 
  • Právník/právnička - vrchní ministerský rada oddělení rozvoje elektronizace justi 

Právník/právnička - vrchní ministerský rada oddělení rozvoje elektronizace justi

Zaměstnavatel: MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI
Vyšehradská 424
Praha

Náplň práce: podílení se na tvorbě celostátní koncepce a strategie elektronizace justice. Participace se na sjednávání a implementaci eJustice na úrovni Evropské Unie či jiných mezinárodních organizací. Účast na organizaci a práci v projektových týmech a pracovních skupinách v rámci přípravy a kontroly podkladů pro zadávací dokumentace na vývoj a zavádění nových informačních systémů justice. Zpracovávání legislativních požadavků, věcných návrhů a funkčních požadavků na vývoj a rozvoj informačních systémů justice. Legislativně a věcně-analytické práce v oblasti informačních systémů resortu justice. Příprava návrhů stanovisek k legislativním návrhům v oblasti elektronizace justice.
POŽADUJEME: znalost AJ na úrovni C1, VŠ vzdělání v oboru právo, zaslání žádosti o přijetí do služebního poměru, CV a motivačního dopisu ve lhůtě do 17. června 2019 na Ministerstvo spravedlnosti.
Volné místo právník/právnička - vrchní ministerský rada oddělení rozvoje elektronizace justice odboru elektronizace justice pro lokalitu Praha.

Nástup možný od: 01. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
Právník/právnička - vrchní ministerský rada oddělení rozvoje elektronizace justi
Kontaktní osoba: Klára Vajhajplová
Telefon: +420 221 997 494
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Praha