• P 
  • P 
  • Právník/právnička - oddělení soudních znalců a tlumočníků odboru insolvenčního a 

Právník/právnička - oddělení soudních znalců a tlumočníků odboru insolvenčního a

Zaměstnavatel: MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI
Vyšehradská 424
Praha

Popis místa:
Komplexní výkon dohledových pravomocí Ministerstva spravedlnosti nad znaleckými ústavy, nad znalci a tlumočníky, k nimž je příslušné Ministerstvo spravedlnosti; komplexní vedení licenčních řízení znalců, tlumočníků a znaleckých ústavů; komplexní vedení řízení o přestupcích a další správní řízení ve znalecké a tlumočnické oblasti, včetně odvolacích správních řízení v postavení orgánu II. stupně; právní zastupování Ministerstva spravedlnosti v rámci soudních a dalších řízení; metodické vedení soudů jako orgánů státního dohledu na poli znalců a tlumočníků.
Požadujeme:
VŠ v oboru právo, znalost práce s PC (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Office Outlook); znalost práce v ASPI; dobré komunikativní schopnosti, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, ochotu učit se novým věcem.
Další informace:
5 týdnů dovolené, 5 sick days , stravenky, jazykové kurzy, zdravotní cvičení, sauna, posilovna, příspěvek na penzijní připojištění nebo Ticket Multi, dětská skupina pro děti od 1 roku.
Volné místo právník/právnička - oddělení soudních znalců a tlumočníků odboru insolvenčního a soudních znalců pro lokalitu Praha.

Nástup možný od: 15. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
Právník/právnička - oddělení soudních znalců a tlumočníků odboru insolvenčního a
Kontaktní osoba: Klára Vajhajplová
Telefon: +420 221 997 494
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Praha