• P 
  • P 
  • Právník/právnička - vrchní ministerský rada oddělení boje proti korupci odboru s 

Právník/právnička - vrchní ministerský rada oddělení boje proti korupci odboru s

Zaměstnavatel: MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI
Orebitská 477
Praha

Náplň práce:
Tvorba věcných návrhů legislativních a nelegislativních materiálů, příprava koncepčních materiálů z oblasti boje proti korupci, včetně revize stávajících dokumentů, příprava stanovisek k připravovaným legislativním a nelegislativním návrhům z hlediska možných korupčních rizik, analýza možných opatření vedoucích ke snížení korupčního rizika v rámci činnosti veřejné správy a zvýšení transparentnosti její činnosti za využití národních a zahraničních vzorů. Podílí se ve své působnosti na činnostech spojených s členstvím České republiky v EU, Radě Evropy a dalších mezinárodních organizacích ve spolupráci s dalšími věcně příslušnými rezorty.
Požadujeme:
VŠ (Mgr.) v oboru právo a právní věda, zaslání vyplněné žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem ve lhůtě do 25. srpna 2019 Ministerstvu spravedlnosti ČR. Bližší info naleznete na Elektronické úřední desce MSp a webových stránkách Justice.cz, v záložce Kariéra - Nabídka volných pozic.
Volné místo právník/právnička - vrchní ministerský rada oddělení boje proti korupci odboru střetu zájmů a boje proti korupci pro lokalitu Praha.

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
Právník/právnička - vrchní ministerský rada oddělení boje proti korupci odboru s
Kontaktní osoba: Vencová
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Praha