• P 
  • P 
  • Právník/právnička - vrchní ministerský rada oddělení justičního dohledu odboru d 

Právník/právnička - vrchní ministerský rada oddělení justičního dohledu odboru d

Zaměstnavatel: MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI
Vyšehradská 424
Praha

Náplň práce:
Koordinační a kontrolní činnost v oblasti výkonu dohledu nad soudy, vyřizování stížností na činnost soudů a státních zastupitelství a uplatňování kárné odpovědnosti soudců a státních zástupců. Zpracovávání věcných návrhů legislativních a nelegislativních materiálů, koncepční a metodické materiály týkající se působnosti oddělení. Podílení se na tvorbě návrhů koncepčně nových právních předpisů s celostátní působností nebo právních úprav věcí dosud zákony neupravených nebo předpisů Evropské unie nebo jejich komplexním posuzování v připomínkovém řízení nebo zpracovávání zásadních komplexních stanovisek k těmto předpisům.
Požadujeme:
VŠ (Mgr.) v oboru právo a právní věda, zaslání vyplněné žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem ve lhůtě do 2. září 2019 Ministerstvu spravedlnosti ČR. Bližší info naleznete na Elektronické úřední desce MSp a webových stránkách Justice.cz, v záložce Kariéra - Nabídka volných pozic.
Volné místo právník/právnička - vrchní ministerský rada oddělení justičního dohledu odboru dohledu a kárné agendy pro lokalitu Praha.

Nástup možný od: 15. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
Právník/právnička - vrchní ministerský rada oddělení justičního dohledu odboru d
Kontaktní osoba: Klára Vajhajplová
Telefon: +420 221 997 494
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Praha