• P 
  • P 
  • Právník 

Právník

Zaměstnavatel: Spirála, Ústecký kraj, z. s.
K Chatám 22
Ústí nad Labem

Místo výkonu práce:K Chatám č.p. 22, Skorotice, Ústí nad Labem - Místo poskytování podpory klientům - Ústecký kraj, kontaktní místa Intervenčního centra.
Hledáme poradce s právním vzděláním. Intervenční centrum, Ústecký kraj, poradna pro osoby ohrožené domácím násilím má celokrajskou působnost a nabízí podporu obětem domácího násilí dle Zákona o zvláštních řízeních soudních, Zákona na ochranu před domácím násilím a Zákona o sociálních službách.
Požadujeme: Znalost trestního, rodinného práva a Zákona o zvl. řízeních soudních ve věci ochrany před domácím násilím - výhodou. ŘP skup. B výhodou.
Nabízíme: místo je vhodné i pro absolventy, kteří chtějí získat praxi v oboru. Možnost plného nebo zkráceného úvazku, minimálně však 0,5 úvazku. Mzdu zohledňuje dosažené vzdělání a praxi.
Kontakt:Motivační dopis a CV zasílejte na adresu administrativa@spirala-ul.cz do 15.9.2019 - předmět: výběrové řízení právník. Organizace si vyhrazuje právo pozvat uchazeče k ústnímu pohovoru. Více o službách na www.spirala-ul.cz.
Volné místo právník pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

odpovědět
Právník
Kontaktní osoba: Renata Dvořáková
Telefon: +420 472 743 835
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Pozice určená pro region: Ústecký kraj