• P
  • P
  • Úředník exekutorského úřadu

Úředník exekutorského úřadu

Zaměstnavatel: Prošek Jiří, Mgr., Ing. - soudní exekutor
Dominikánská 13
Plzeň

Náplň práce
- odpovědné vedení vlastní části agendy exekučních spisů v informačním systému
- vyřizování korespondence týkající se exekučního řízení
- telefonická komunikace s účastníky exekučního řízení
Požadujeme:
- minimálně SŠ s maturitou
- bezúhonost, spolehlivost a pečlivost
- schopnost samostatného řešení problémů i týmové spolupráce
- běžnou znalost práce na PC
- výhodou je i základní znalost práva a právního prostředí
Nabízíme:
- Práce na hlavní pracovní poměr u zavedeného exekutorského úřadu
- Klouzavá pracovní doba
- Příjemné pracovní prostředí
- Příspěvek na stravování ve formě stravenek
- Možnost získání znalostí z právní oblasti a soudních a exekučních řízení

Kontaktní osoba: JUDr. Kateřina Soukupová
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj