• P
  • P
  • Dělník/ce potravinářské výroby - Vážný/á na středisku Expedice

Dělník/ce potravinářské výroby - Vážný/á na středisku Expedice

Zaměstnavatel: MP Krásno, a.s.
Mostní 52
Valašské Meziříčí

DĚLNÍK/CE POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - VÁŽNÝ/Á NA STŘEDISKU EXPEDICE
POŽADUJEME: oprávnění na VZV; výpis z trestního rejstříku; dobrá fyzická kondice a zdravotní způsobilost, zručnost, důslednost, časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: přejímka a kompletace zboží z baličky uzenin do skladů expedice, zadávání dat do systému; kontrola kvality a množství včetně sjednání nápravy; naskladňování zboží podle druhu a data výroby a šarže do skladu; manipulační činnost s přepravními obaly a odpady, výpomoc při inventurách.
NABÍZÍME: jistotu stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; pravidelné školení na obsluhu VZV vč. rozšíření oprávnění; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 855 282 od 7:00 hodin nebo e-mailem na
prace@krasno.cz, zn. Vážný.
ov. 25.11.

Kontaktní osoba: Jolana Zbranková
Telefon: 571855282
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj