• P 
  • P 
  • POLICISTA/POLICISTKA 

POLICISTA/POLICISTKA

Zaměstnavatel: Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
Újezd 1658

Osobní kontakt po tel. domluvě Bc. Alena Nezhybová tel.: 974 781 400 nebo 724 895 264 (volat pouze v době Po-Pá 7:00-15:00 hod.). Životopis můžete zaslat na email nabor.olomouc@pcr.cz. Místo výkonu práce: Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Územní odbor Prostějov, Újezd 12, Prostějov.

Vhodné pro absolventy středních škol s maturitou a středních odborných učilišť s maturitou. Žádáni jsou především fyzicky a psychicky zdatní, zdravotně způsobilí a trestně bezúhonní uchazeči, kteří splňují zákonné požadavky a kteří jsou připraveni pro výkon náročné a rizikové služby v nepřetržitém režimu.
Nástup do služebního poměru je možný průběžně.
Předpoklady přijetí do služebního poměru: státní občanství ČR, STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ UKONČENÉ MATURITNÍ ZKOUŠKOU (nebo SOU s maturitou), trestní bezúhonnost.
Nabízíme: naučíme Tě pracovat a jednat s lidmi, naučíme Tě střílet z krátkých a dlouhých střelných zbraní, naučíme Tě řídit policejní vozidla s právem přednosti v jízdě, naučíme Tě sebeobranu a boj zblízka. Jako policista na obvodním oddělení budeš zajišťovat výkon hlídkové a obchůzkové služby se zaměřením na dohled nad dodržováním veřejného pořádku a bezpečnosti a plynulosti silničního provozu, budeš zasahovat proti pachatelům protiprávního jednání, vést přestupkové a trestní řízení

Benefity :
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75.000 Kč (nezdaněný, vyplácený jednorázově),
- 6 týdnů dovolené,
- fond pracovní doby pouze 37,5 hodiny týdně, pravidelné navyšování služebního příjmu v souvislosti s odslouženými léty,
- finanční příspěvky na životní nebo důchodové pojištění,
- služební příje

odpovědět
POLICISTA/POLICISTKA
Kontaktní osoba: Alena Nezhybová
Telefon: 974 781 400, 724 895 264
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Služební poměr
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj