• P 
  • P 
  • Referent/-ka odboru správních a vnitřních věcí (právník, přestupky) 

Referent/-ka odboru správních a vnitřních věcí (právník, přestupky)

Zaměstnavatel: Město Tišnov
nám. Míru 346
Tišnov

První kontakt pro získání informací telefonicky nebo e-mailem. V případě zájmu nutno podat přihlášku do výběrového řízení.

Tajemnice Městského úřadu Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pozice referent/ka Odboru správních a vnitřních věcí (právník, přestupky), na dobu určitou po dobu dlouhodobé nepřítomnosti.

Popis pracovní pozice:
Zajišťování přestupkové agendy, výkon funkce metodika spisové služby, právní poradenství v jednoduchých právních záležitostech, které se vztahují k činnosti úřadu (zejména - správní řízení, zákon o obcích a krajích), státní správa v rozsahu přenesené působnosti obecního úřadu, v rozsahu pověřeného obecního úřadu a v rozsahu obecního úřadu s rozšířenou působností na úseku voleb a další.

Požadavky:
VŠ vzdělání (magisterský či bakalářský studijní program) v oboru právo nebo veřejná správa, výborná znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích; zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich; zákona č. 251/2016 Sb., o některých přestupcích; zákona č. 500/2004 Sb., správní řád; zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví, spisové službě a změně některých zákonů; vyhlášky č. 645/2004 Sb., kterou se provádí některá ustanovení zákona o archivnictví, spisové službě a o změně některých zákonů, vše v platném znění, orientace v dalších právních předpisech, znalost českého jazyka slovem i písmem, výborná znalost práce s PC - MS Office, internet, e-mail, uživatelská znalost ASPI, morální bezúhonnost, komunikativní schopnosti, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, odolnost vůči stresu, aktivní přístup k práci, ZOZ na úseku projed

Požadujeme
Jiné

odpovědět
Referent/-ka odboru správních a vnitřních věcí (právník, přestupky)
Kontaktní osoba: Jiří Sokol
Telefon: 731 127 453
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj