• P
  • P
  • VŠEOBECNÉ ZDRAVOTNÍ SESTRY/BRATŘI

VŠEOBECNÉ ZDRAVOTNÍ SESTRY/BRATŘI

Zaměstnavatel: ADP - SANCO s.r.o.
Vrahovická 721

Nástup ihned nebo dohodou. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Buriánková tel. 777 749 774, e-mail: stanicnidp@adpsanco.cz. Pracovní doba: nepřetržitý provoz (6.00-18.00 a 18.00- 6.00)
Požadujeme: střední zdravotnická škola, odbornou a zdravotní způsobilost, osvědčení k výkonu povolání, práce na PC, samostatnost, zodpovědnost a odolnost vůči psychické zátěži, vlídný lidský přístup, empatii a loajálnost
Náplň práce: dlouhodobá ošetřovatelská péče o pacienty na lůžkovém oddělení
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí zdravotnického personálu, 13. a 14. plat, možnost dalšího vzdělání, 3 dny placeného pracovního volna, příspěvek na stravování, snídaně a večeře v rámci služby zdarma, sociální fond

Kontaktní osoba: Monika Buriánková
Telefon: 777 749 774
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj