• P
  • P
  • Asistent/ka advokátní kanceláře

Asistent/ka advokátní kanceláře

Zaměstnavatel: M.B.A. Finance s.r.o.
Masarykovo nám. 1346

První kontakt písemný, telefonický
- pošlete nám email na kariera@mblegal.cz spolu s životopisem, průvodním dopisem a telefonním číslem a my Vás kontaktujeme.
Poskytnutím osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu.
- telefonicky na č. 734 499 715 (p. Veronika Adámková)
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Masarykovo nám. 1346/15, Jeseník
Jsme společnost M.B.A. Finance a pro spolupracující advokátní kancelář hledáme do týmu svědomitého kolegu nebo kolegyni, se základní znalostí práce na počítači (Microsoft Word, Excel) a schopností dokončovat zadané úkoly řádně a včas. Na pracovních zkušenostech nezáleží! Důležitý je pozitivní přístup a chuť učit se nové věci.
Popis pozice:
- pestrá administrativní podpora právnímu týmu
- práce na PC (zejména v našem interním systému)
- obsluha datových schránek, zpracování příchozí korespondence
- komunikace se soudy, úřady, klienty a s dalšími subjekty řízení, a to především prostřednictvím datových zpráv či emailem, případně telefonicky
- jiné administrativní činnosti
- Obsah zadávaných úkolů, jejich odbornost a náročnost, bude odpovídat získávaným zkušenostem a schopnostem.
Co nabízíme:
- plný úvazek na dobu neurčitou
- občasná práce z domova
- jistota pravidelného příjmu
- cafeterie
- možnost dovozu obědů
- několikrát ročně pořádáme oblíbené firemní akce
- stravenky s příspěvkem zaměstnavatele
- Pracovat budete v menším kolektivu s přátelským příst

Kontaktní osoba: Veronika Adámková
Telefon: 734 499 715
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj