• P
  • TŘÍDIČ / TŘÍDIČKA TEXTILU

TŘÍDIČ / TŘÍDIČKA TEXTILU

Zaměstnavatel: ETCIMEX s.r.o.
Bratří Štefanů 982

CZ-ISCO: 81899 Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení
Místo výkonu práce: Bratří Štefanů 982/69b, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.2.2021
- Náplň práce: třídění textilu dle kvality a materiálu
- Požadujeme: spolehlivost a pečlivost, bez zdravotního omezení (alergie na prach, zátěž zad, požíže s křečovými žilami), smysl pro aktuální módní trendy a cit pro módu výhodou, schopnost rozeznat druhy a kvalitu materiálu textilu výhodou
- Nabízíme: prémie, odměny, možnost nákupu oblečení se slevou, stravenky, firemní akce, automaty s nápoji a občerstvením na pracovišti, 50 m od pracoviště stravovací zařízení GASTROM
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: personalistka@etcimex.cz

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj