• P 
  • P 
  • Policista/ka - náborový příspěvek 110.000,- Kč 

Policista/ka - náborový příspěvek 110.000,- Kč

Zaměstnavatel: Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
Cheb 0

BAVÍ VÁS?
Auta, motorky, rychlá jízda, střelné zbraně, bojová umění, právo, komunikace, zvířata počítače, finance a to vše s jistým služebním příjmem a stabilním služebním místem?

NABÍZÍME:
Uplatnění na obvodních, dálničních odděleních, dopravních inspektorátech a odboru cizinecké policie. Po 3 letech služební poměr na dobu neurčitou. Kariérní a finanční růst (podmíněno maturitou) a po získání zkušeností uplatnění například u služby kriminální policie a v dalších složkách Policie ČR. Základní doba služby 37,5 hod týdně. 6 týdnů dovolení, síť resortních zařízení s možností rekreace, příspěvek na dovolenou 13.000,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění, náhrady výdajů (cestovné, stravné).

CO MUSÍTE SPLŇOVAT ?
Být občanem ČR starší 18-ti let, trestně bezúhonný, mít středoškolské vzdělání s maturitou nebo střední odborné s výučním listem a být zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby.

JAK PROBÍHÁ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ?
Na osobní nezávazné schůzce se dozvíte informace o práci u Policie ČR, náležitostech přijímacího řízení, které trvá obvykle 2-3 měsíce. Součastí řízení je psychologické vyšetření, prověrka tělesné zdatnosti a zdravotní prohlídka.

SLUŽEBNÍ PŘÍJEM:
V době studia základní služební přípravy činí 25.720,- Kč (vzdělání s maturitou) po zaškolení dle místa služebního zařazení 31.000,- Kč až 35.000,- Kč.

Další informace naleznete:
https://www.policie.cz/clanek/hledame-prave-tebe-37268.aspx

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.

odpovědět
Policista/ka - náborový příspěvek 110.000,- Kč
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Služební poměr
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj