• P 
  • P 
  • Asistent/ka advokátní kanceláře 

Asistent/ka advokátní kanceláře

Zaměstnavatel: M.B.A. LEGAL advokátní kancelář s.r.o.
Masarykovo nám. 1346

AKTUALIZACE 10.5.2022
První kontakt telefonicky, e-mailem:
V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení na danou pozici, nám zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem na e-mail veronika.adamkova@mbacgroup.cz

Advokátní kancelář M.B.A. LEGAL s.r.o. hledá do týmu svědomitého kolegu nebo kolegyni, se základní znalostí práce na počítači (Microsoft Word, Excel) a schopností dokončovat zadané úkoly řádně a včas. Na pracovních zkušenostech nezáleží! Důležitý je pozitivní přístup a chuť učit se nové věci.
POPIS POZICE
- pestrá administrativní podpora právnímu týmu - práce na PC zejména v našem interním systému - komunikace se soudy, úřady, klienty a dalšími subjekty - účast na školeních připravovaných zaměstnavatelem - jiné samostatné i týmové administrativní činnosti.
Obsah zadávaných úkolů, jejich odbornost a náročnost bude odpovídat získávaným zkušenostem a schopnostem. Po zaškolení získáte odborné znalosti nejen v oblasti pojišťovnictví, telekomunikací a bankovnictví ale i zkušenosti v rámci soudního, exekučního, insolvenčního a dědického řízení uplatnitelné do každodenního života.
NABÍZÍME
- jistota pravidelného příjmu, práce v menším přátelském kolektivu v centru města Jeseník - férový přístup a mentoring od zkušených kolegů - po úplném zaškolení možnost částečné práce z domova - přizpůsobení pracovní doby co nejvíce Vašim potřebám -

odpovědět
Asistent/ka advokátní kanceláře
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj