• P
  • P
  • právník/ka

právník/ka

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Bezručova 2055

PRACOVIŠTĚ: Krajská pobočka ÚP ČR v Pardubicích - Kontaktní pracoviště ve Svitavách
NÁPLŇ PRÁCE: výkon komplexních právních činností v jednotlivých oborech státní správy včetně zastupování veřejných zájmů v soudních sporech, jednání s klienty

POŽADAVKY: vysokoškolské vzdělání – bakalářský nebo magisterský studijní program, obor právo, výhodou: znalost agendy zaměstnanosti a nepojistných sociálních dávek, dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel), výhodou: řidičský průkaz sk. B, samostatnost, schopnost týmové práce, práce s lidmi, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
NABÍZÍME: platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, pružnou pracovní dobu - plný úvazek, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím, služební poměr na dobu určitou (zástup za zaměstnance na rodičovské dovolené), nejdéle však do 05.08.2022 (s perspektivou následně možného služebního poměru na dobu neurčitou), se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění, předpokládaný nástup 01.07.2021
KONTAKT: V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 07.06.2021 na e-mailovou adresu
vladimir.hernik@uradprace.cz. Nedoložení výše požadovan

právník/ka
Kontaktní osoba: Jan Tesař
Telefon: 950 163 400, 602 233 870
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj