• P
  • Obchodní zástupce/zástupkyně

Obchodní zástupce/zástupkyně

Zaměstnavatel: IKIN Furniture s.r.o.
Potoky 552

Společnost IKIN FURNITURE s.r.o. přijme pracovníka na pozici

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE V OBLASTI SEDACÍHO NÁBYTKU

Požadujeme:
- dynamickou a obchodně zdatnou osobnost s pozitivním vztahem k designu
- týmového hráče
- znalost práce na PC (MS Office, Illustrator popř. jiný grafický program výhodou)
- znalost anglického, popř. německého jazyka
- časovou flexibilitu a ochotu cestovat v rámci celé ČR (řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič)
- komunikativního a spolehlivého kolegu s reprezentativním vystupováním

Náplň práce:
- vybudování obchodní sítě v oblasti sedacího nábytku
- péče o stávající zákazníky, kooperace na nových projektech a vedení obchodních případů
- obchodní rozvoj firmy - vyhledávání nových obchodních kontaktů a příležitostí v rámci ČR
- zjištění potřeb klientů, vypracování nabídek a zpracování s tím spojené administrativy

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti s 18letou tradicí
- nástup možný od ledna, popř. dohodou
- motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonům uchazeče
- veškeré prostředky a podporu nezbytnou pro výkon činnosti
- firemní benefity (služební auto, telefon, pc)
- práce ve stabilní společnosti
- možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: osobní automobil, PC, telefon.
Kontaktujte emailem.

Pozice určená pro region: Zlínský kraj