• P
  • Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

Zaměstnavatel: ŠAN GASTRO s.r.o.
Lázeňská 23

Pozice: pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
OC
V zázemí rychlého občerstvení - v kuchyni, poptáváme pracovníky pro přípravu rychlého občerstvení.
Požadavky: Znalost přípravy a zpracování masa na kebaby, vč.znalosti receptur a přípravy i vlastních kořenících směsí pro připravované kebaby, znalost obsluhy grilu na kebaby, spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost, důvěryhodnost
Náplň práce:příprava rychlého občerstvení - kebabů, viz požadavky
Jazyky: arabsky, kurdsky - bahdini nebo kurmanži
Praxe: 2 roky praxe v oboru
Pracovní doba dle dohody se zaměstnavatelem
Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká sleva na jídlo ve vlastní provozovně
Nástup možný ihned. Mzda: 22 000,- až 23 000,- Kč
Kontakt: Ibrahim Shergo, tel.: 773 296 355 (12-17 hod.)
Místo výkonu práce: ŠAN GASTRO s.r.o. Dobříš, Pražská č.p. 111, 263 01 Dobříš

Pozice určená pro region: Středočeský kraj