• P 
  • P 
  • Právník / Právnička 

Právník / Právnička

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Štemberkova 1433

Ukončené VŠ vzdělání magisterského typu v oboru právo a právní věda, nebo VŠ vzdělání magisterského typu se specializací na obor právo.
Hlavní popis činnosti vykonávané na služebním místě:
Zajišťování pracovně právního a dalšího poradenství veřejnosti v zákonem stanoveném rozsahu. Vyřizování stížností, peticí, podnětů a žádostí. Vymáhání pohledávek. Ochrana zaměstnanců při platební neschopnosti zaměstnavatele. Výživné u dětí svěřených do pěstounské péče. Zastupování veřejných zájmů před soudy a správními orgány. Poskytování součinnosti oprávněným orgánům veřejné správy a orgánům činným v trestním řízení. Poskytování právního a dalšího poradenství odborným útvarům na Úřadu práce ČR ve vymezené územní působnosti. Výkon komplexních právních činností ve vymezené územní působnosti.
PP na dobu určitou /zástup za MD a RD/.
11. platová třída v platovém stupni dle započitatelné praxe + osobní ohodnocení.
Nástup 1.6. 2023 nebo dle dohody.

Konkrétní podmínky výběrového řízení a náležitosti přihlášky jsou uvedeny v Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo odborný rada - právník, s místem výkonu práce Rychnov nad Kněžnou, uveřejněném na portálu MPSV: https://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera/?

odpovědět
Právník / Právnička
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj