• P
  • P
  • Soudní zapisovatelka na trestní úsek

Soudní zapisovatelka na trestní úsek

Zaměstnavatel: OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 8
28. pluku 1533

Náplň práce:
přepisy zvukových záznamů z jednací síně, komplexní, samostatná administrativní práce,
vypravování spisů, další pomocná činnost podle pokynů vedoucího pracovníka

Požadavky:
SŠ vzdělání s maturitou, velmi dobrá znalost práce na PC, psaní na klávesnici všemi deseti
(event. státní zkouška ze psaní na klávesnici), praxe s přepisy, praxe u soudu vítána, samostatnost,
pečlivost, spolehlivost, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, flexibilita

Požadavky:
SŠ vzdělání s maturitou podmínkou, velmi dobrá znalost práce na PC, psaní na
klávesnici všemi deseti (event. státní zkouška ze psaní na klávesnici), samostatnost, pečlivost,
spolehlivost, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům

Zaměstnanecké výhody:
pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou,
platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů, stravenky, 5
týdnů dovolené, 5 dnů rekonvalescenčního volna, příspěvek na penz. připoj. 500,-
Kč, příspěvek zaměstnavatele na pořízení karty MultiSport Benefit

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha