• P
  • P
  • PRÁVNÍK| Vhodné pro absolventy/ky až 60 000

PRÁVNÍK| Vhodné pro absolventy/ky až 60 000

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Pro významného klienta zabývajícího se oblastí financí hledáme nového kolegu na pozici Právníka!

Náplň práce:
- Hlavní právní podpora pro finančně – právního oddělení spojené s dokumentací související s toky peněz (IC loans, příplatky mimo ZK, zápočty apod.)
- Zpracovávat agendu spojenou s transakcemi akviziční proces (spolupráce s transakčními právníky, bankami, notáři apod.), post akviziční proces (financování, následné přeměny apod.)
- Dále také mít na starost smluvní dokumentaci související s běžným provozem společnosti, fondů– účetní, auditor, depozitář, ostatní dodavatelé
- Mít na starost korporátní agendu (představenstvo, dozorčí rada) na obou úrovních INV i na úrovni SPV
- Být právně nápomocen i pro support sales oddělení - kontrola prezentací, letáků, apod.
- Další činnosti spojené s Compliance agendou
- Ad hoc právní support oddělení back office, IT, Risk managementu

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 2, Vinohrady

Požadujeme
- Zkušenosti z oboru min. 3 roky
- Ukončené vysokoškolské právní vzdělání zakončené magisterským titulem
- Komunikativní znalost angličtiny (schopnost komunikovat, ale i revidovat/ připravovat dokumenty v AJ)

- Roční bonus
- Multisport karta
- Stravenkový paušál
- Možnost občasného home office
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Občerstvení na pracovišti
- Firemní akce

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Pozice určená pro region: Praha