• P
  • P
  • Soudní zapisovatelka - opatrovnické oddělení

Soudní zapisovatelka - opatrovnické oddělení

Zaměstnavatel: Okresní soud Praha - východ
Na poříčí 1044

KONTAKT : Klusáčková Petra Bc., tel.: 221 729 382, e-mail: pklusackova@osoud.phav.justice.cz

pracovní pozice zapisovatel/ka pro opatrovnické oddělení :

Náplň práce:
- přepisování protokolů
- vedení spisové agendy
- zajišťování přípravy a průběhu soudního jednání
- vyhotovování rozhodnutí a vyřizování po rozsudkové agendy a provádění úkonů v rejstřících
- další administrativní činnosti týkající se dané pozice

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- trestní bezúhonnost
- práce na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
- dobrá znalost práce na PC podmínkou (každodenní práce v interním programu a MS Office - Word, Outlook)
- psaní všemi 10ti
- dobrá znalost českého jazyka
- spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
- stravenky v hodnotě 110,- Kč, 25 dnů dovolené, indispoziční volno, vzdělávání v rámci justiční akademie a další benefity, pružnou pracovní dobu, pozice je vhodná i pro absolventy
- Platové zařazení v 7 PT podle dosaženého vzdělání a praxe dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb..
Doplňující informace:
- po zapracování možnost dalšího kariérního růstu, plný i částečný pracovní úvazek
- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou

ZMA. VÝHODY : Stravenky, dovolená 25 dní, 6 dní in.volna, vzdělávání v oboru, osobní ohodnocení, zvláštní příplatek, odměny - závislé na výkonu práce.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha