• P
  • P
  • Vykonavatelé soudního exekutora

Vykonavatelé soudního exekutora

Zaměstnavatel: Mgr. Ing. Monika Michlová
Štefánikova 1977

z: 26.07.2022 Soudní exekutor Mgr. Ing. Monika Michlová, Exekutorský úřad Nový Jičín přijme pracovníka na pozici vykonavatele.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, spolehlivost, samostatnost, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, trestní bezúhonnost - výpis z trestního rejstříku, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, znalost práce na PC. Zkouška vykonavatele výhodou.

Náplň práce: jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, komunikace s dlužníky a související další kancelářské úkony.

Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, motivační finanční ohodnocení - fixní část mzdy a pohyblivá část mzdy, čtvrtletní odměny, stravné, 4 týdny dovolené, 5 dnů zdravotního volna (sick day), příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
Nástup dle dohody.

Žádosti zasílejte na uvedený e-mail: kh@exekucenj.cz do 31.08.2022.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj