• P 
  • P 
  • Konzultant/ka advokátní kanceláře 

Konzultant/ka advokátní kanceláře

Zaměstnavatel: M.B.A. LEGAL advokátní kancelář s.r.o.
Masarykovo nám. 1346

První kontakt telefonický, písemný
Advokátní kancelář M.B.A. LEGAL s.r.o. hledá svědomitého kolegu nebo kolegyni, se základní znalostí práce na PC a dobrou úrovní komunikace. Na pracovních zkušenostech nezáleží! Důležitý je pozitivní přístup a chuť učit se nové věci.
POPIS POZICE - komunikace se soudy, úřady, klienty a dalšími subjekty - převádění podkladů do elektronické podoby - práce na PC zejména v našem interním systému - další administrativní podpora advokátní kanceláře
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Rozvoj komunikačních schopností - získání odborných znalostí zejména v rámci soudního, exekučního, insolvenčního a dědického řízení, které uplatníte také v každodenním životě - jistota pravidelného příjmu, měsíční a půlroční bonusy - 25 dní dovolené - práce v menším přátelském kolektivu v centru města Jeseník - férový přístup a mentoring od zkušených kolegů - plný úvazek na dobu neurčitou - přizpůsobení pracovní doby Vašim potřebám - po úplném zaškolení možnost částečné práce z domova - občerstvení na pracovišti zdarma - stravenkový paušál s příspěvkem zaměstnavatele - několikrát ročně oblíbené firemní akce.

odpovědět
Konzultant/ka advokátní kanceláře
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj