• P 
  • P 
  • POLICISTA/POLICISTKA - náborový příspěvek 75 000 Kč 

POLICISTA/POLICISTKA - náborový příspěvek 75 000 Kč

Zaměstnavatel: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje
Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec

NABÍZÍME:
Uplatnění na obvodních, dálničních odděleních, dopravních inspektorátech a odboru cizinecké policie. Po 3 letech služební poměr na dobu neurčitou. Kariérní a finanční růst a po získání zkušeností uplatnění například u služby kriminální policie a v dalších složkách Policie ČR.
Služební poměr na plný úvazek.

CO MUSÍTE SPLŇOVAT?
Být občanem ČR starší 18let, trestně bezúhonný, mít středoškolské vzdělání s maturitou a být zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby.
V případě zařazení na Letišti Václava Havla Praha nebo azylová střediska v ČR - stačí vzdělání střední odborné s výučním listem.

JAK PROBÍHÁ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ?
Na osobní nezávazné schůzce se dozvíte informace o práci u Policie ČR, náležitostech přijímacího řízení, které trvá obvykle 2-3 měsíce. Součástí je psychologické vyšetření, prověrka tělesné zdatnosti a zdravotní prohlídka.

SLUŽEBNÍ PŘÍJEM:
V době studia základní služební přípravy (9 měsíců) činí 30.070 Kč, po zaškolení 34.500 Kč (v případě započtené praxe funkční plat vyšší).

Zaměstnanecké výhody:
6 týdnů dovolené, jistota zaměstnání, plný služební příjem po dobu prvního měsíce neschopnosti ke službě, benefity FKSP, Výhody karty MultiSport, výsluhové nároky a další

Další informace naleznete: nabor.policie.cz

odpovědět
POLICISTA/POLICISTKA - náborový příspěvek 75 000 Kč
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Služební poměr
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj