• P
  • MONTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

MONTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Zaměstnavatel: CPOS s.r.o
Husínek 30

Požadavky:
- praxe v oboru výhodou
- praxe s pracemi ve výškách, s vysokozdvižnými plošinami či mobilním jeřábem vítaná
- schopnost pracovat podle předložené výkresové či montážní dokumentace
- ochota učit se novým věcem a přístupům
- flexibilita

Pracovní náplň:
- instalace a montáž ocelových konstrukcí v oblasti dopravní infrastruktury a stavebního průmyslu
- realizace projektů probíhá na území celé České republiky v nepravidelných časových intervalech
- částečné zapojení do výrobních procesů či výpomoc při údržbě výrobního areálu v Sadské

Nabízíme:
- možnost profesního růstu v perspektivním oboru
- odpovídající platové ohodnocení závislé na množství odpracovaných hodin + výkonnostní prémie
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v areálu společnosti nebo stravenky

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

Pozice určená pro region: Středočeský kraj