• P
  • Konstruktér - konstruktérka

Konstruktér - konstruktérka

Zaměstnavatel: KASPER KOVO s.r.o.
Žitná 476

KONSTRUKTÉR - KONSTRUKTÉRKA
Stručný popis pracovní pozice
•Tvorba a údržba datové základny výrobních položek,
kusovníků a rozpisek materiálů, operací a postupů v IS K2 pro montážní celky svěřených projektů
•Včasné, řádné vypracování a správnost výrobní dokumentace (elektro, hydraulické a pneumatické rozvody) pro montážní celky svěřených projektů
•Provedení požadovaný změn ve VKD po konstrukční stránce na základě změnového řízení (ZŘ)
•Správa a archivace dat konstrukční dokumentace
•Výpočty a propočty hmotností, kalkulace nákladů, výpočty průběžných časů a normativů pro montážní celky svěřených projektů
•Včasné zpracování zakázek, poptávek a vypracování
předběžných cenových návrhů a kalkulací
•Zakládání nových položek do modulu ZBOŽÍ v systému K2
•Příprava podkladů pro poptávky
•Aktivní zapojení do vývoje nových výrobků
Požadujeme
•SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání
•Znalost programů 3D kreslení
•Znalost práce s PC - MS Office na uživatelské úrovni
•Znalost AJ – minimální úroveň B
•Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
•Perspektivní zaměstnání ve strojírenské firmě s exportním zaměřením
•Nadstandardní mzdu – s progresivní motivační složkou
(navyšování za roky práce pro firmu, za kvalifikace a další…)
•Příjemné pracovní prostředí
•Nástup možný ihned nebo dle dohody
Benefity
•6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas dle vlastního výběru + možnost další mimořádné úložky
•Vstupenky do klubového patra pražské O2 areny, vstupenky do UFFO a další různé sportovní a kulturní akce sponzorované
firmami KASPER
•Příspěvek na penzijní připojištění až 1.000 Kč měsíčně
•Příspěvek na stravov

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj