• P
  • Psycholog/Psycholožka

Psycholog/Psycholožka

Zaměstnavatel: Pedagogicko-psychologická poradna Karlovy Vary, příspěvková organizace
Karla Hynka Máchy 1276

Náplň práce: Provádí individuální psychologickou diagnostiku. Zpracovává zprávy z vyšetření a doporučení ke vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Konzultuje problémové situace, úzce spolupracuje s rodinou. Poskytuje podpůrnou terapii, psychologické vedení i konzultace.

Požadujeme: Ukončené VŠ vzdělání - magisterské studium jednooborové psychologie. Znalost diagnostických nástrojů. Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce. Orientace v platné legislativě. Dobré komunikační schopnosti. Spolehlivost a zodpovědnost.

Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu určitou (s možností prodloužení či smlouvy na neurčito). Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. a dle délky uznatelné praxe. Práci v příjemném pracovním prostředí, 40 dní dovolené, stravenkovou kartu, služební tarif, podporu v dalším vzdělávání.

Strukturovaný životopis zasílejte na: jmizikarova@pppkv.cz

V případě cizince nutná Státní zkouška z Českého jazyka (B2) a uznatelné vzdělání dle platné legislativy ČR.

Pozice určená pro region: Karlovarský kraj