• P
  • P
  • Samostatný obchodník

Samostatný obchodník

Zaměstnavatel: SVĚT OKEN s.r.o.
Dobrovského 1038

SVĚT OKEN ROZŠIŘUJE SVÉ TÝMY NA POBOČKÁCH
Náplň práce:
- komunikace s klienty (osobní, telefonická, e-mailová)
- samostatné vyhledávání zakázek
- zpracování přidělených zakázek
- obchodní cesty v rámci regionu

Požadujeme:
- technické myšlení a obchodního ducha
- chuť se učit
- výborné komunikační schopnosti
- samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel...)
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející firmě
- práci na ranní směnu
- motivační výkonnostní finanční ohodnocení
- úplné zaškolení a zapracování
- příjemný kolektiv
- firemní akce
- benefity (prémie, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké, volnočasové benefity apod.)

První kontakt: pošlete profesní životopis na prace@svet-oken.cz

Společnost Svět oken s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí zejména plastová a hliníková okna a dveře, garážová vrata, zasklení, pergoly, stínicí techniku a mnoho dalších doplňků.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj