• P
  • P
  • Strojník-topič

Strojník-topič

Zaměstnavatel: Vězeňská služba České republiky
Ostrov 22

Kontakt: Tereza Oláh Grossmannová Bc., tel.: 353 240 622, e-mail: 07nabor@vez.ost.justice.cz
Prac.doba: 6:30 - 15.00 h.
Věznice Ostrov přijme do pracovního poměru Strojníka-topiče. Nabízíme perspektivní a stabilní
zaměstnání přátelského zázemí a v neposlední řadě pravidelného měsíčního příjmu s mnoho
výhodami.
Očekáváme
- občan České republiky starší 18 let,
- trestní bezúhonnost,
- praxe v oboru výhodou – odborná způsobilost k obsluze nízkotlakých kotlů
náplň
- provádí obsluhu instalovaných teplovodních kotlů a dalších zařízení na všech kotelnách
areálu věznice podle platných státních norem
- po zapracování možnost přiznání osobního příplatku dle NV č. 341/2017 Sb.,
možnost odměn,
- pracovní poměr na plný úvazek,
- 200 hodin řádné dovolené + 40 hodin indispozičního volna,
- možnost zvyšování kvalifikace,
- možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního
zařízení a posilovny věznice,
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování,
rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné
půjčky.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj