• P
  • Obráběč kovů - seřizovač CNC strojů

Obráběč kovů - seřizovač CNC strojů

Zaměstnavatel: PERMON s.r.o.
Roztoky 217

Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem (ideálně technický směr), základní praktické znalosti běžných měřidel, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, zájem o kovoobrábění na CNC strojích, snahu učit se novým věcem, 1 rok praxe v daném oboru.
Náplň práce: seřizování stroje dle požadavků technologa, sestavování a měření nástroje, vytváření, popř. úprava programu v systému Heidenhain, Fanuc, provádění kontroly měřením součástí, provádění kontroly opotřebení nástrojů, zakládání stroje obrobkem, používání dotykové, obrobkové sondy, odpovědnost za správné provedení dané operace.
Pracovní doba od 6:30-15:00 hod. Nástup možný ihned.
Nabízíme: 4 týdny dovolené, 1 volný pátek v měsíci, podnikové stravování, zvýhodněné volání pro zaměstnance, odměna při pracovním/životním výročí, možnost ubytování, firemní akce
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně (Po-Pá, 9:00-11:00 hod.), tel. 770145540 (Po-Pá, 8:00-14:00 hod.) nebo e-mailem sarka.knotova@permon.cz

Pozice určená pro region: Středočeský kraj