• P
  • P
  • FRONT - END DEVELOPER

FRONT - END DEVELOPER

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máš profesionální zkušenost v oblasti vývoje na straně Front-Endu?
Perfektne ovládaš JavaScript? Jsi zkušený vi REST API a zvládaš JSON data?

Tak se nám ozvi!Pošli nám svůj životopis s referencemi a my Tě budeme kontaktovat!

Náplň práce:
* Vytvoření čistého a efektivního kódu pro webové aplikace
* Spolupráce s vývojáři na straně serveru
* Vytváření webových služeb pro zpracování dat s Node.js
* Architektura škálovatelného Front-Endu
* Analýza a optimalizace načítání webových stránek v souladu s normami Core Web Vitals
* Správa změn v kód bázi a zajištění konzistentnosti verze s pomocí Gitu

Požadujeme
* SŠ vzdělání nebo 5 letá praxe na pozici
* AJ na úrovni min. B1
* JavaScript, Vue JS
* Framework: Angular
* přesah do web dizajnu
* Front End technologie HTML, CSS

* flexibilní pracovní doba
* Home Office
* stravenkový paušál
* multisport karta
* penzijní připojištění
* sleva na firemní produkty
* školení, vzdělávací kurzy

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj