• P
  • Ostraha prodejny Albert

Ostraha prodejny Albert

Zaměstnavatel: Protektia s.r.o.
Kotojedská 545

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů
- Požadujeme: vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné, základy práce na PC pro kamerový systém, výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu
- Výhodou: praxe v oboru, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme)
- Nabízíme: práci na HPP nebo i na DPP, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, odměny za záchyty, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny
- Prosíme nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá, 8:00 - 16:00 hod., tel. 734 881 690 paní Černínová nebo na e-mail: nabor.centrum@protektia.cz.

Pozice určená pro region: Zlínský kraj