• P
  • P
  • Obsluha ohraňovacího lisu

Obsluha ohraňovacího lisu

Zaměstnavatel: IKOV TRADE a.s.
Tovární 810

Místo výkonu práce: Bítovany
Hledáme kolegu do strojírenské výroby.

Pracovní náplň:
Ohýbání plechů pomocí ohraňovacích přípravků vkládaných do lisu podle technologického zadání.
Požadavky
Vyučení ve strojírenském směru
Praxe na ohraňovacím lisu min. 2 roky výhodou
Dobrá orientace v technické dokumentaci - prostorová představivost
Schopnost základní práce s PC
Zkušenost s ručně ovládaným jeřábem výhodou
Zkušenost s ovládáním vysokozdvižného vozíku výhodou
Schopnost používání přesných měřidel - posuvka, úhloměr, úhelnice, metr
Manuální zručnost, pečlivost při práci, zodpovědnost
Organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a samostatnost
Ochota pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje
Nabízíme
Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti.
Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci.
Zajímavé mzdové ohodnocení dle praktických dovedností a Vašeho výkonu.
Stravenky, benefitní karta.
Bonusový systém ohodnocení.
Férové jednání, první smlouva na 6 měsíců s 3 měsíční zkušební dobou
Zaměstnanecké výhody: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, bonusový systém ohodnocení

První kontakt učiňte prosím na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj