• P
  • P
  • PROJEKTOVÝ KONTROLOR | VÝROBA

PROJEKTOVÝ KONTROLOR | VÝROBA

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Náš klient je úspěšná mezinárodní společnost, která nyní hledá kandidáta/ku na pozici PROJEKTOVÝ CONTROLLER.

Náplň práce:

* plánování, budgetování, tvorba kalkulací
* analýza odchylek oproti plánu v průběhu projektu
* spolupráce s plánováním nápravných opatření
* kominukace napříč společností

Požadujeme
* SŠ/VŠ vzdělání
* AJ min. na úrovni B2
* zkušenosti s controllingem PODMÍNKOU!!!
* výborná znalost oblasti controllingu
* zkušenosti s automotive prostředím
* ochota občasně cestovat

* 13. plat
* příspěvek na dopravu
* 25 dnů dovolené
* flexibilní pracovní doba
* dotované stravování
* příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
a mnoho dalšího ..

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj