• P
  • PROJEKTOVÝ MANAŽER | AUTO K DISPOZICI

PROJEKTOVÝ MANAŽER | AUTO K DISPOZICI

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte zkušenosti v oblasti projektového managementu v automobilové firmě? Láká Vás působení v úspěšné výrobní společnosti? Pak už neváhejte a dejte nám o sobě vědet.

Náplň práce:
* vedení projektového týmu a spolupráce na mezinárodní úrovni
* realizace změnových řízení a plánování dalších kroků
* plánování procesů a kapacit
* vývoj nového produktu a předání ýrobě
* prezentace projektu a pravidelná komunikace se zákazníkem
* ekonomické myšlení

Požadujeme
* VŠ vzdělání technického směru
* min. 5let praxe na obdobné pozici (ideálně v automobilovém průmyslu)
* výborná znalost procesů projektového managementu
* AJ na úrovni min. B2

* 13. mzda
* vozidlo i pro soukromé účely (dle senority)
* 5 týdnů dovolené
* závodní stravování
* příspěvek na dopravu
* příspěvek na penzijní a životní pojištění
* příspěvek na volnočasové aktivity

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj