• P
  • Fakturant / ka

Fakturant / ka

Zaměstnavatel: NADOKO s.r.o.
Vesecko 420

Náplň práce:
- vystavování faktur a jejich kompletace s přílohami (CMR, DL,…)
- příprava a kontrola podkladů pro účtárnu
- komunikace se všemi účastníky fakturačního procesu

Co od Vás požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- orientace v účetnictví a daňové legislativě
- základní znalost AJ / NJ výhodou
- dobrá práce na PC zejména MC Office, znalost programu DUEL a Doprava 4K - výhodou
- samostatnost, pečlivost, flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat

Co Vám nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- odpovídající platové ohodnocení
- moderní pracovní prostředí s přátelský kolektivem
Místem výkonu práce jsou Svijany (bývalý areál ZD - nad pivovarem)

příspěvek na stravování, odměny, osobní ohodnocení

kontakt: e-mailem, telefonicky 8.00 - 15.00

Požadujeme
Ekonomika, Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Pozice určená pro region: Liberecký kraj