• P
  • PRODAVAČI - STŘÍDAČI

PRODAVAČI - STŘÍDAČI

Zaměstnavatel: Slezské uzeniny, s.r.o.
Malé náměstí 102

z:20/3/2024
Náplň práce:
- zajištění přípravy a úpravy zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží
- práce na pokladních systémech
- vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb
- poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností
- poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi
- přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování
- přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží
- inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků na nákup zboží
- střídání prodavačů/prodavaček na provozovnách Frýdek Místek.
Požadujeme:
- praxe v oboru výhodou
- předložení výpisu z RT, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- stravné, prémie, odměny, telefonní paušál.
Kontakt emailem.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj