• P
  • P
  • ELEKTROMONTÉR - OLOMOUC| vhodné pro absolventy

ELEKTROMONTÉR - OLOMOUC| vhodné pro absolventy

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Jsi absolventem v oblasti elektro a hledáš nyní uplatnění? Rád by ses podílel na procesu vývoje a výroby nových řešení pro průmyslový tisk? Tak to mám nabídku přesně pro tebe!

Náplň práce:
- elektronická montáž velkoformátových tiskáren a tiskových průmyslových strojů
- zapojování elektrických panelů a podsestav
- montáž kabelů a elektrických konektorů
- zapojování elektrických modulů a koncových panelů
- pájení a opravy elektronických desek

Požadujeme
- vzdělání elektrotechnického zaměření
- schopnost číst elektrická schémata
- zkušenosti s prací se základními elektrickými přístroji
- zkušenosti s pájením včetně SMD, multimetry, měřiči proudu apod.

- týden dovolené navíc
- práce na jednu směnu
- časová flexibilita
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- stravenky
- příspěvek na dopravu
- možnost si napracovat hodiny

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj