• P
  • EMBEDDED DEVELOPER | full remote

EMBEDDED DEVELOPER | full remote

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máš již zkušenosti s vývojem embedded systémů? Nebo jsi absolventem VŠ se zaměřením na IT nebo elektro a rozhlížíš se po novém uplatnění? Komunikace v angličtině ti nedělá žádný problém?

Nabízíme práci pro zahraniční společnost, kde budeš mít možnost pracovat na projektech vyvíjející komunikační stacky pro aplikace. Využiješ zde i své znalosti sítí a komunikačních protokolů.

Jak bude vypadat pracovní náplň?

* návrh a vývoj embedded systémů
* analýza požadavků zákazníka
* vývoj a testování kódu
* spolupráce s architekty a projektovými manažery při návrhu systému

Požadujeme
* min. SŠ vzdělání se zaměřením na IT nebo elektro
* znalost embedded vývoje v C/C++
* schopnost komunikovat v anglickém jazyce na denní bázi
* ideálně znalost sítí a TCP/IP protokolů

* 25 dní dovolené
* sick days - 2 dny
* roční bonus
* FlexiPass - roční příspěvek 14 558 Kč
* flexibilní pracovní doba (core 10:00 - 14:00)
* home office (i full remote)
* stravenky ve výši 116 Kč

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj