• P 
  • P 
  • PROGRAMÁTOR / PROGRAMÁTORKA PLC - VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK / VÝVOJOVÁ PRACOVNICE 

PROGRAMÁTOR / PROGRAMÁTORKA PLC - VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK / VÝVOJOVÁ PRACOVNICE

Zaměstnavatel: Wikov MGI a.s.
Hronov 356

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení. Nástup možný ihned.

Společnost Wikov MGI a.s. je česká firma s více než 140letou tradicí vyrábějící ozubená kola a mechanické převodovky do celého světa.
Středisko konstrukce potřebuje někoho, kdo: programuje dle programových standardů a potřeb zákazníka; analyzuje požadavky a nastavení pro maximální efektivitu systémů; vytváří technickou dokumentaci a schémata programových funkcí; programuje a testuje řídicí a monitorovací zařízení; spravuje a implementuje systémy Industry 4.0; inovuje a zavádí nové nástroje a postupy; zavádí zařízení do provozu u nás i u zákazníka; komunikuje se zákazníkem, poskytuje technickou podporu.

Očekává: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání v technickém oboru; znalost AJ; praxi v automatizaci a programování PLC, SCADA systémů.

Ocení: znalost programování v Tia Portal, SW Reliance, SQL, MaR (základní); držitele vyhlášky NV 194/2022 Sb.

Těšit se můžete na: pružnou pracovní dobu, příspěvek na penzijní připojištění až 1.400 Kč, až 30 dnů volna každý rok, lékaře na telefonu, příspěvek na dopravu, vzdělávání v oboru a studium cizích jazyků (AJ, RJ, NJ), výhodné volání pro celou rodinu, stravování v závodní jídelně s obědy od 39 Kč a výběrem ze 6jídel, další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, záž

Požadujeme
Jiné
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
PROGRAMÁTOR / PROGRAMÁTORKA PLC - VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK / VÝVOJOVÁ PRACOVNICE
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj